• Çelikli Tabanda Kalite
  • Türkçe
  • English

Hakkımızda

Birlik Taban, ayakkabı sektöründeki 15 yılı aşkın tecrübesiyle;  İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki Aykosan Sanayi Sitesinde modern üretim tesislerinde ayakkabı çelikli taban astarı üretimi faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Günlük üretim kapasitemiz 15 000 – 20 000 çift olup üretim kapasitemiz sürekli yükselmektedir.

Birlik Ayakkabı Taban Yan Sanayi Tic. Ltd. Şti. ürün geliştirme, tasarım çalışmaları ve üretim faaliyetlerini ve satış sonrası hizmetlerini geliştirerek büyümektedir. Amacımız ayakkabı sektöründeki değer katan ve yatırım yapan ayakkabı üreticilerine hızlı, kaliteli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla ürün ve hizmet üretmektir.

Öncelikle çalışan insan altyapısına önem vererek eğitim çalışmaları yürütmektedir. Gelişen Teknolojileri yakından takip ederek cihaz ve yazılım altyapısını sürekli güncel tutmaktadır.

Şirketimiz bünyesindeki alanında tecrübeli uzman personeller ile hizmet vermektedir. Tüm personelimiz gerekli tüm eğitim süreçlerine dahil olmaktadır.

Üretim tesisimizde enerji verimliliği ve atık yönetimi birinci önceliğimizdir. Burada amaç zararlı madde salınımını azaltmak ve atıkların çevreye verebileceği zararları en aza indirgemektir.  Sistemlerin sürdürülebilirliğini sağlamak için gerekli her türlü çalışmalar eksiksiz olarak yapılmaktadır.  

Sektörde elde edilen bilgi ve tecrübe ile piyasada etkin rol üstelenerek inovatif ürünlerimizi yeni müşterilerle paylaşmak amacımızdır.

Birlik Taban, müşteri ilişkilerinde taahhüt ettiği hizmet ve performansını tutturmayı asgari hedef olarak ele alır. Müşterinin kalite talebinin güvenliğini alabilmek için kaliteyi etkileyecek bütün riskleri ortadan kaldırır ve hizmet sürecini kayıt ve kontrol altına alır. Uygunsuzluk durumunda müşteri talebini beklemeden gerekli düzeltmeleri yapar. Bu sayede müşterilerimizin uzun vadeli memnuniyetini sağlayarak aranan bir şirket olmayı hedefler.  

VİZYONUMUZ

Güvenlik, Denetim ve Yüksek Verim verdiğimiz hizmetin olmazsa olmazı...

Güvenlik ve Denetim ürün ve hizmet kalitesinin değerlendirilmesi ve sürdürülebilmesi temel unsurdur. Bu hayati bilinç, teknolojiyle birleştirerek paydaşlarımıza benzersiz bir ürün ve hizmet sunmayı amaçlamaktayız. İlk prensibimiz kaliteli ürün ve hizmet üreterek yüksek verim elde edecek sürekliliği sağlamaktır.

Vizyonumuz;  Bilgi Birikimi, tecrübesi ve fiziki alt yapısı ile öne çıkan, tercih edilen, çevre değerlerine saygılı, alanında  öncülük eden ve sektöründe ilk sıralarda yer alan bir firma olmaktır.